
S925 Sterling Silver Moissanite Pearl Fruit Earrings Set With Diamonds
| Gender | Women's |
|---|---|
| Main Diamond | Moissanite Earrings |
| Material | Moissanite |
| Material 2 | Pearl,Bread Beads |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Fruit |
| Style | Simple,Fruit,Food |
| Weight | 15g |
Original: $8.52
-65%$8.52
$2.98More Images




S925 Sterling Silver Moissanite Pearl Fruit Earrings Set With Diamonds
| Gender | Women's |
|---|---|
| Main Diamond | Moissanite Earrings |
| Material | Moissanite |
| Material 2 | Pearl,Bread Beads |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Fruit |
| Style | Simple,Fruit,Food |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Main Diamond | Moissanite Earrings |
| Material | Moissanite |
| Material 2 | Pearl,Bread Beads |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Fruit |
| Style | Simple,Fruit,Food |
| Weight | 15g |























