
S925 Sterling Silver Moissanite U Shape Light Luxury Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Main Drill | Moissanite |
| Material | Moissanite,925 Silver (White Gold) |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Styling | U Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $27.86
-65%$27.86
$9.75More Images



S925 Sterling Silver Moissanite U Shape Light Luxury Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Main Drill | Moissanite |
| Material | Moissanite,925 Silver (White Gold) |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Styling | U Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Main Drill | Moissanite |
| Material | Moissanite,925 Silver (White Gold) |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Styling | U Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























