
S925 Sterling Silver Round Moissanite Diamond Design Classic Women's Earrings
| Diamond Scores | 1 Carat*2 |
|---|---|
| Exclusive For | Cross-Border E-Commerce,Support Dropshipping |
| Gender | Women's |
| Material | Synthetic Carbon Silicon Stone |
| Occasion | Travel Commemoration |
| Precious Metal Type | Silver |
| Printed Logo | Yes |
| Product Name | Moissanite Earrings |
| Shape | Round |
| Size | 2Ctx2 |
| Style | Classic |
| Styling | Round |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 30g |
Original: $19.14
-65%$19.14
$6.70More Images






















S925 Sterling Silver Round Moissanite Diamond Design Classic Women's Earrings
| Diamond Scores | 1 Carat*2 |
|---|---|
| Exclusive For | Cross-Border E-Commerce,Support Dropshipping |
| Gender | Women's |
| Material | Synthetic Carbon Silicon Stone |
| Occasion | Travel Commemoration |
| Precious Metal Type | Silver |
| Printed Logo | Yes |
| Product Name | Moissanite Earrings |
| Shape | Round |
| Size | 2Ctx2 |
| Style | Classic |
| Styling | Round |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Diamond Scores | 1 Carat*2 |
|---|---|
| Exclusive For | Cross-Border E-Commerce,Support Dropshipping |
| Gender | Women's |
| Material | Synthetic Carbon Silicon Stone |
| Occasion | Travel Commemoration |
| Precious Metal Type | Silver |
| Printed Logo | Yes |
| Product Name | Moissanite Earrings |
| Shape | Round |
| Size | 2Ctx2 |
| Style | Classic |
| Styling | Round |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 30g |























