
S925 Sterling Silver Women's Classic Round Moissanite And Diamond Earrings
| Diamond Fraction | 1 Carat*2 |
|---|---|
| Exclusively For | Cross-Border E-Commerce,Support Dropshipping |
| Gender | Women |
| Material | Synthetic Carbon Silicon Stone |
| Occasion | Travel Commemorations |
| Precious Metal Type | Silver |
| Printed With Logo | Can |
| Product Name | Moissanite Earrings |
| Shape | Round |
| Size | Main Stone 3.5Mm |
| Style | Classic |
| Styling | Round |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 20g |
Original: $25.17
-65%$25.17
$8.81More Images


















S925 Sterling Silver Women's Classic Round Moissanite And Diamond Earrings
| Diamond Fraction | 1 Carat*2 |
|---|---|
| Exclusively For | Cross-Border E-Commerce,Support Dropshipping |
| Gender | Women |
| Material | Synthetic Carbon Silicon Stone |
| Occasion | Travel Commemorations |
| Precious Metal Type | Silver |
| Printed With Logo | Can |
| Product Name | Moissanite Earrings |
| Shape | Round |
| Size | Main Stone 3.5Mm |
| Style | Classic |
| Styling | Round |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Diamond Fraction | 1 Carat*2 |
|---|---|
| Exclusively For | Cross-Border E-Commerce,Support Dropshipping |
| Gender | Women |
| Material | Synthetic Carbon Silicon Stone |
| Occasion | Travel Commemorations |
| Precious Metal Type | Silver |
| Printed With Logo | Can |
| Product Name | Moissanite Earrings |
| Shape | Round |
| Size | Main Stone 3.5Mm |
| Style | Classic |
| Styling | Round |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 20g |























