
Shell Flower Animal Zodiac Electroplated Handmade Women's Pendant Necklace
| Chain Style | Handmade Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Shell |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Shell |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Vacation Style,Plants Flowers |
| Weight | 70g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images






Shell Flower Animal Zodiac Electroplated Handmade Women's Pendant Necklace
| Chain Style | Handmade Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Shell |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Shell |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Vacation Style,Plants Flowers |
| Weight | 70g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Handmade Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Shell |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Shell |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Vacation Style,Plants Flowers |
| Weight | 70g |























