Silicone Band Square Watch For Students Waterproof Zinc Alloy Case Mineral Strengthened Glass Mirror Trendy Simple
Silicone Band Square Watch For Students Waterproof Zinc Alloy Case Mineral Strengthened Glass Mirror Trendy Simple
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Silicone |
| Style | All-Match,Fashion Ol,National,National Style |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 65g |
Original: $13.77
-65%$13.77
$4.82More Images
Silicone Band Square Watch For Students Waterproof Zinc Alloy Case Mineral Strengthened Glass Mirror Trendy Simple
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Silicone |
| Style | All-Match,Fashion Ol,National,National Style |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 65g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Silicone |
| Style | All-Match,Fashion Ol,National,National Style |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 65g |























