Silicone Band Student Watches Round Dial Abs Case Mineral Strengthened Mirror
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | 46.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Silicone |
| Style | All-Match,Fashion Ol,National,National Style |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 42g |
Original: $14.08
-65%$14.08
$4.93More Images
Silicone Band Student Watches Round Dial Abs Case Mineral Strengthened Mirror
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | 46.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Silicone |
| Style | All-Match,Fashion Ol,National,National Style |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 42g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | 46.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Silicone |
| Style | All-Match,Fashion Ol,National,National Style |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 42g |























