
Silver Moissanite Classic Fourclaw Round Earrings
| Diamond Score | 1 Karat * 2 |
|---|---|
| Exclusive For | Cross-Border E-Commerce,Support Dropshipping |
| Gender | Women's |
| Material | Synthetic Moissanite |
| Name Of Commodity | Classic Four-Claw Earrings |
| Occasion | Tourism Memorial |
| Precious Metal Type | Silver |
| Printed Logo | Yes |
| Product Name | Moissanite Earrings |
| Shape | Round |
| Style | Classic |
| Styling | Round |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 15g |
Original: $13.43
-65%$13.43
$4.70More Images








Silver Moissanite Classic Fourclaw Round Earrings
| Diamond Score | 1 Karat * 2 |
|---|---|
| Exclusive For | Cross-Border E-Commerce,Support Dropshipping |
| Gender | Women's |
| Material | Synthetic Moissanite |
| Name Of Commodity | Classic Four-Claw Earrings |
| Occasion | Tourism Memorial |
| Precious Metal Type | Silver |
| Printed Logo | Yes |
| Product Name | Moissanite Earrings |
| Shape | Round |
| Style | Classic |
| Styling | Round |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Diamond Score | 1 Karat * 2 |
|---|---|
| Exclusive For | Cross-Border E-Commerce,Support Dropshipping |
| Gender | Women's |
| Material | Synthetic Moissanite |
| Name Of Commodity | Classic Four-Claw Earrings |
| Occasion | Tourism Memorial |
| Precious Metal Type | Silver |
| Printed Logo | Yes |
| Product Name | Moissanite Earrings |
| Shape | Round |
| Style | Classic |
| Styling | Round |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 15g |























