
Silver Needle Artificial Crystal Flower Geometric Earrings Electroplated With Real Gold For Women
Silver Needle Artificial Crystal Flower Geometric Earrings Electroplated With Real Gold For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Plants Flowers |
| Weight | 11g |
Original: $4.55
-65%$4.55
$1.59More Images






Silver Needle Artificial Crystal Flower Geometric Earrings Electroplated With Real Gold For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Plants Flowers |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Plants Flowers |
| Weight | 11g |























