
Simple Fashion Casual Universal Quartz Watch With Alloy Case Imitation Leather Strap And Rose Gold Pin Buckle Round Dial
Simple Fashion Casual Universal Quartz Watch With Alloy Case Imitation Leather Strap And Rose Gold Pin Buckle Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Rose Gold |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Shape Of The Dial | Round |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Casual |
| Weight | 45g |
More Images






Simple Fashion Casual Universal Quartz Watch With Alloy Case Imitation Leather Strap And Rose Gold Pin Buckle Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Rose Gold |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Shape Of The Dial | Round |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Casual |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Rose Gold |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Shape Of The Dial | Round |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Casual |
| Weight | 45g |























