
Simple Geometric Drop Shape Artificial Crystal Yshaped Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Drop Shape,Geometry |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 30g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images








Simple Geometric Drop Shape Artificial Crystal Yshaped Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Drop Shape,Geometry |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Drop Shape,Geometry |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 30g |























