
Simple Style Titanium Steel Heart Water Drop Bell Pattern Electroplated Necklace Bracelet Accessories For Women
Simple Style Titanium Steel Heart Water Drop Bell Pattern Electroplated Necklace Bracelet Accessories For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Original: $1.08
-65%$1.08
$0.38More Images






Simple Style Titanium Steel Heart Water Drop Bell Pattern Electroplated Necklace Bracelet Accessories For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |























