Smart Watch Aluminum Alloy Case Silicone Wrist Strap Square Dial Sporty Style Bluetooth Multitouch Screen For Health Monitoring
Smart Watch Aluminum Alloy Case Silicone Wrist Strap Square Dial Sporty Style Bluetooth Multitouch Screen For Health Monitoring
| Case Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Charging Mode | Magnetic Attraction Charging |
| Communication Type | Bluetooth |
| Compatible Platform | Ios |
| Dial Style | Square |
| Endurance | Below 7 Days |
| Function | Blood Oxygen Test |
| Gender | Ms.,Men,Neutral,Teenagers,Couple,Adult |
| Mold Type | Private Model |
| Operation Mode | Multi-Touch Screen |
| Screen Type | Ips |
| Strap Style | Sporty |
| Support Customization | Yes |
| Version Type | Mainland China |
| Wrist Strap Material | Silicone |
| Weight | 120g |
Original: $42.31
-65%$42.31
$14.81More Images
Smart Watch Aluminum Alloy Case Silicone Wrist Strap Square Dial Sporty Style Bluetooth Multitouch Screen For Health Monitoring
| Case Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Charging Mode | Magnetic Attraction Charging |
| Communication Type | Bluetooth |
| Compatible Platform | Ios |
| Dial Style | Square |
| Endurance | Below 7 Days |
| Function | Blood Oxygen Test |
| Gender | Ms.,Men,Neutral,Teenagers,Couple,Adult |
| Mold Type | Private Model |
| Operation Mode | Multi-Touch Screen |
| Screen Type | Ips |
| Strap Style | Sporty |
| Support Customization | Yes |
| Version Type | Mainland China |
| Wrist Strap Material | Silicone |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Charging Mode | Magnetic Attraction Charging |
| Communication Type | Bluetooth |
| Compatible Platform | Ios |
| Dial Style | Square |
| Endurance | Below 7 Days |
| Function | Blood Oxygen Test |
| Gender | Ms.,Men,Neutral,Teenagers,Couple,Adult |
| Mold Type | Private Model |
| Operation Mode | Multi-Touch Screen |
| Screen Type | Ips |
| Strap Style | Sporty |
| Support Customization | Yes |
| Version Type | Mainland China |
| Wrist Strap Material | Silicone |
| Weight | 120g |























