Smart Watch Aluminum Alloy Environmentally Friendly Silicone Square Health Sports Daily Waterproof Blood Oxygen Detection
Smart Watch Aluminum Alloy Environmentally Friendly Silicone Square Health Sports Daily Waterproof Blood Oxygen Detection
| Case Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Charging Method | Magnetic Charging |
| Communication Type | Bluetooth |
| Compatible Platforms | Android |
| Dial Style | Square |
| Diameter | 29-35Mm |
| Function | Blood Oxygen Detection |
| Gender | Lady,Men,Couple,Adult,Old Man |
| Menu Language | Multiple Languages |
| Mode Of Operation | Touch |
| Mold Type | Private Model |
| Product Size | 41.7*35.4Mm |
| Screen Type | Ips |
| Strap Style | Classic Button Style |
| Support Customization | Is |
| Version Type | Mainland China |
| Waterproof Grade | Daily Waterproof |
| Wristband Material | Environmentally Friendly Silicone |
| Weight | 110g |
Original: $29.28
-65%$29.28
$10.25More Images
Smart Watch Aluminum Alloy Environmentally Friendly Silicone Square Health Sports Daily Waterproof Blood Oxygen Detection
| Case Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Charging Method | Magnetic Charging |
| Communication Type | Bluetooth |
| Compatible Platforms | Android |
| Dial Style | Square |
| Diameter | 29-35Mm |
| Function | Blood Oxygen Detection |
| Gender | Lady,Men,Couple,Adult,Old Man |
| Menu Language | Multiple Languages |
| Mode Of Operation | Touch |
| Mold Type | Private Model |
| Product Size | 41.7*35.4Mm |
| Screen Type | Ips |
| Strap Style | Classic Button Style |
| Support Customization | Is |
| Version Type | Mainland China |
| Waterproof Grade | Daily Waterproof |
| Wristband Material | Environmentally Friendly Silicone |
| Weight | 110g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Charging Method | Magnetic Charging |
| Communication Type | Bluetooth |
| Compatible Platforms | Android |
| Dial Style | Square |
| Diameter | 29-35Mm |
| Function | Blood Oxygen Detection |
| Gender | Lady,Men,Couple,Adult,Old Man |
| Menu Language | Multiple Languages |
| Mode Of Operation | Touch |
| Mold Type | Private Model |
| Product Size | 41.7*35.4Mm |
| Screen Type | Ips |
| Strap Style | Classic Button Style |
| Support Customization | Is |
| Version Type | Mainland China |
| Waterproof Grade | Daily Waterproof |
| Wristband Material | Environmentally Friendly Silicone |
| Weight | 110g |























