Smart Watch Aluminum Alloy Square Dial Sporty Style Silicone Strap Bluetooth Touch Screen Blood Oxygen Monitoring
Smart Watch Aluminum Alloy Square Dial Sporty Style Silicone Strap Bluetooth Touch Screen Blood Oxygen Monitoring
| Case Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Charging Mode | Magnetic Attraction Charging |
| Communication Type | Bluetooth |
| Compatible Platform | Ios |
| Dial Style | Square |
| Function | Blood Oxygen Test |
| Gender | Ms.,Men,Neutral,Teenagers,Couple,Adult |
| Mold Type | Private Model |
| Operation Mode | Touch |
| Screen Type | Ips |
| Strap Style | Sporty |
| Support Customization | Yes |
| Version Type | Mainland China |
| Waterproof Grade | Life Waterproof |
| Wrist Strap Material | Silicone |
| Weight | 100g |
Original: $35.83
-65%$35.83
$12.54More Images
Smart Watch Aluminum Alloy Square Dial Sporty Style Silicone Strap Bluetooth Touch Screen Blood Oxygen Monitoring
| Case Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Charging Mode | Magnetic Attraction Charging |
| Communication Type | Bluetooth |
| Compatible Platform | Ios |
| Dial Style | Square |
| Function | Blood Oxygen Test |
| Gender | Ms.,Men,Neutral,Teenagers,Couple,Adult |
| Mold Type | Private Model |
| Operation Mode | Touch |
| Screen Type | Ips |
| Strap Style | Sporty |
| Support Customization | Yes |
| Version Type | Mainland China |
| Waterproof Grade | Life Waterproof |
| Wrist Strap Material | Silicone |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Charging Mode | Magnetic Attraction Charging |
| Communication Type | Bluetooth |
| Compatible Platform | Ios |
| Dial Style | Square |
| Function | Blood Oxygen Test |
| Gender | Ms.,Men,Neutral,Teenagers,Couple,Adult |
| Mold Type | Private Model |
| Operation Mode | Touch |
| Screen Type | Ips |
| Strap Style | Sporty |
| Support Customization | Yes |
| Version Type | Mainland China |
| Waterproof Grade | Life Waterproof |
| Wrist Strap Material | Silicone |
| Weight | 100g |























