Smart Watch Multifunction Blood Glucose Blood Pressure Heart Rate Blood Oxygen Monitoring Sos Alarm Call Square Dial Daily Waterproof Environmentally Friendly Silicone Wristband
Smart Watch Multifunction Blood Glucose Blood Pressure Heart Rate Blood Oxygen Monitoring Sos Alarm Call Square Dial Daily Waterproof Environmentally Friendly Silicone Wristband
| Battery Life | Less Than 7 Days |
|---|---|
| Charging Method | Magnetic Charging |
| Compatible Platforms | Android |
| Dial Style | Square |
| Diameter | 29-35Mm |
| Function | Blood Oxygen Detection |
| Gender | Lady,Men,Couple,Adult,Old Man |
| Menu Language | Multiple Languages |
| Mode Of Operation | Touch |
| Mold Type | Private Model |
| Product Size | 41.7*35.4Mm |
| Screen Type | Ips |
| Strap Style | Classic Button Style |
| Support Customization | Is |
| Version Type | Mainland China |
| Waterproof Grade | Daily Waterproof |
| Wristband Material | Environmentally Friendly Silicone |
| Weight | 80g |
Original: $32.35
-65%$32.35
$11.32More Images
Smart Watch Multifunction Blood Glucose Blood Pressure Heart Rate Blood Oxygen Monitoring Sos Alarm Call Square Dial Daily Waterproof Environmentally Friendly Silicone Wristband
| Battery Life | Less Than 7 Days |
|---|---|
| Charging Method | Magnetic Charging |
| Compatible Platforms | Android |
| Dial Style | Square |
| Diameter | 29-35Mm |
| Function | Blood Oxygen Detection |
| Gender | Lady,Men,Couple,Adult,Old Man |
| Menu Language | Multiple Languages |
| Mode Of Operation | Touch |
| Mold Type | Private Model |
| Product Size | 41.7*35.4Mm |
| Screen Type | Ips |
| Strap Style | Classic Button Style |
| Support Customization | Is |
| Version Type | Mainland China |
| Waterproof Grade | Daily Waterproof |
| Wristband Material | Environmentally Friendly Silicone |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Battery Life | Less Than 7 Days |
|---|---|
| Charging Method | Magnetic Charging |
| Compatible Platforms | Android |
| Dial Style | Square |
| Diameter | 29-35Mm |
| Function | Blood Oxygen Detection |
| Gender | Lady,Men,Couple,Adult,Old Man |
| Menu Language | Multiple Languages |
| Mode Of Operation | Touch |
| Mold Type | Private Model |
| Product Size | 41.7*35.4Mm |
| Screen Type | Ips |
| Strap Style | Classic Button Style |
| Support Customization | Is |
| Version Type | Mainland China |
| Waterproof Grade | Daily Waterproof |
| Wristband Material | Environmentally Friendly Silicone |
| Weight | 80g |























