Smart Watch Silicone Wrist Strap Sporty Style Square Dial Blood Oxygen Test Multiexercise Modes Noninvasive Blood Sugar Siri Voice Dialing Touch Operation Compatible With Ios
Smart Watch Silicone Wrist Strap Sporty Style Square Dial Blood Oxygen Test Multiexercise Modes Noninvasive Blood Sugar Siri Voice Dialing Touch Operation Compatible With Ios
| Battery Capacity | 3.8V |
|---|---|
| Compatible Platform | Ios |
| Dial Style | Square |
| Function | Blood Oxygen Test |
| Gender | Ms.,Men,Neutral,Teenagers,Couple,Adult |
| Mold Type | Private Model |
| Operation Mode | Touch |
| Product Size | 51.9*39.77Mm |
| Screen Type | Ips |
| Strap Style | Sporty |
| Version Type | Mainland China |
| Wrist Strap Material | Silicone |
| Weight | 90g |
Original: $42.31
-65%$42.31
$14.81More Images
Smart Watch Silicone Wrist Strap Sporty Style Square Dial Blood Oxygen Test Multiexercise Modes Noninvasive Blood Sugar Siri Voice Dialing Touch Operation Compatible With Ios
| Battery Capacity | 3.8V |
|---|---|
| Compatible Platform | Ios |
| Dial Style | Square |
| Function | Blood Oxygen Test |
| Gender | Ms.,Men,Neutral,Teenagers,Couple,Adult |
| Mold Type | Private Model |
| Operation Mode | Touch |
| Product Size | 51.9*39.77Mm |
| Screen Type | Ips |
| Strap Style | Sporty |
| Version Type | Mainland China |
| Wrist Strap Material | Silicone |
| Weight | 90g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Battery Capacity | 3.8V |
|---|---|
| Compatible Platform | Ios |
| Dial Style | Square |
| Function | Blood Oxygen Test |
| Gender | Ms.,Men,Neutral,Teenagers,Couple,Adult |
| Mold Type | Private Model |
| Operation Mode | Touch |
| Product Size | 51.9*39.77Mm |
| Screen Type | Ips |
| Strap Style | Sporty |
| Version Type | Mainland China |
| Wrist Strap Material | Silicone |
| Weight | 90g |























