Smart Watch Silicone Wristband Square Dial Bluetooth Blood Oxygen Detection Heart Rate Blood Pressure
Smart Watch Silicone Wristband Square Dial Bluetooth Blood Oxygen Detection Heart Rate Blood Pressure
| Charging Mode | Magnetic Charging |
|---|---|
| Communication Type | Bluetooth |
| Compatible Platforms | Ios |
| Dial Style | Square |
| Function | Blood Oxygen Detection |
| Gender | Ladies,Men,Neutral,Teenager,Couple |
| Mold Type | Private Model |
| Screen Type | Ips |
| Strap Style | Sports Type |
| Support Customization | Yes |
| The Mode Of Operation | Touch Type |
| Version Type | Mainland China |
| Wristband Material | Silicone |
| Weight | 90g |
Original: $32.76
-65%$32.76
$11.47More Images
Smart Watch Silicone Wristband Square Dial Bluetooth Blood Oxygen Detection Heart Rate Blood Pressure
| Charging Mode | Magnetic Charging |
|---|---|
| Communication Type | Bluetooth |
| Compatible Platforms | Ios |
| Dial Style | Square |
| Function | Blood Oxygen Detection |
| Gender | Ladies,Men,Neutral,Teenager,Couple |
| Mold Type | Private Model |
| Screen Type | Ips |
| Strap Style | Sports Type |
| Support Customization | Yes |
| The Mode Of Operation | Touch Type |
| Version Type | Mainland China |
| Wristband Material | Silicone |
| Weight | 90g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charging Mode | Magnetic Charging |
|---|---|
| Communication Type | Bluetooth |
| Compatible Platforms | Ios |
| Dial Style | Square |
| Function | Blood Oxygen Detection |
| Gender | Ladies,Men,Neutral,Teenager,Couple |
| Mold Type | Private Model |
| Screen Type | Ips |
| Strap Style | Sports Type |
| Support Customization | Yes |
| The Mode Of Operation | Touch Type |
| Version Type | Mainland China |
| Wristband Material | Silicone |
| Weight | 90g |























