Smart Watch Square Dial Sporty Strap Silicone Wrist Strap Bluetooth Communication Blood Sugar Monitoring Breathing Training Calorie Step Counting Sos Fall For Help Oxygen Test
Smart Watch Square Dial Sporty Strap Silicone Wrist Strap Bluetooth Communication Blood Sugar Monitoring Breathing Training Calorie Step Counting Sos Fall For Help Oxygen Test
| Charging Mode | Magnetic Attraction Charging |
|---|---|
| Communication Type | Bluetooth |
| Compatible Platform | Ios |
| Dial Style | Square |
| Endurance | Below 7 Days |
| Function | Blood Oxygen Test |
| Gender | Ms.,Men,Neutral,Teenagers,Couple,Adult,Old Man |
| Mold Type | Private Model |
| Operation Mode | Touch |
| Screen Type | Ips |
| Strap Style | Sporty |
| Support Customization | Yes |
| Version Type | Mainland China |
| Wrist Strap Material | Silicone |
| Weight | 100000g |
Original: $35.83
-65%$35.83
$12.54More Images
Smart Watch Square Dial Sporty Strap Silicone Wrist Strap Bluetooth Communication Blood Sugar Monitoring Breathing Training Calorie Step Counting Sos Fall For Help Oxygen Test
| Charging Mode | Magnetic Attraction Charging |
|---|---|
| Communication Type | Bluetooth |
| Compatible Platform | Ios |
| Dial Style | Square |
| Endurance | Below 7 Days |
| Function | Blood Oxygen Test |
| Gender | Ms.,Men,Neutral,Teenagers,Couple,Adult,Old Man |
| Mold Type | Private Model |
| Operation Mode | Touch |
| Screen Type | Ips |
| Strap Style | Sporty |
| Support Customization | Yes |
| Version Type | Mainland China |
| Wrist Strap Material | Silicone |
| Weight | 100000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charging Mode | Magnetic Attraction Charging |
|---|---|
| Communication Type | Bluetooth |
| Compatible Platform | Ios |
| Dial Style | Square |
| Endurance | Below 7 Days |
| Function | Blood Oxygen Test |
| Gender | Ms.,Men,Neutral,Teenagers,Couple,Adult,Old Man |
| Mold Type | Private Model |
| Operation Mode | Touch |
| Screen Type | Ips |
| Strap Style | Sporty |
| Support Customization | Yes |
| Version Type | Mainland China |
| Wrist Strap Material | Silicone |
| Weight | 100000g |























