Smart Watch Titanium Alloy Case Silicone Wrist Strap Round Dial Multifunctional Sports Bluetooth Call Blood Pressure Heart Rate Blood Oxygen Monitoring
Smart Watch Titanium Alloy Case Silicone Wrist Strap Round Dial Multifunctional Sports Bluetooth Call Blood Pressure Heart Rate Blood Oxygen Monitoring
| Battery Capacity | 3.8V |
|---|---|
| Case Material | Titanium Alloy |
| Compatible Platform | Ios |
| Dial Style | Round |
| Function | Blood Oxygen Test |
| Gender | Ms.,Men,Neutral,Teenagers,Adult,Old Man |
| Menu Language | Support For Multiple Languages |
| Mold Type | Private Model |
| Operation Mode | Touch Button Type |
| Product Size | 52*43. 7Mm |
| Screen Type | Ips |
| Strap Style | Sporty |
| Support Customization | Yes |
| Version Type | Mainland China |
| Waterproof Grade | Life Waterproof |
| Wrist Strap Material | Silicone |
| Weight | 196g |
Original: $46.50
-65%$46.50
$16.27More Images
Smart Watch Titanium Alloy Case Silicone Wrist Strap Round Dial Multifunctional Sports Bluetooth Call Blood Pressure Heart Rate Blood Oxygen Monitoring
| Battery Capacity | 3.8V |
|---|---|
| Case Material | Titanium Alloy |
| Compatible Platform | Ios |
| Dial Style | Round |
| Function | Blood Oxygen Test |
| Gender | Ms.,Men,Neutral,Teenagers,Adult,Old Man |
| Menu Language | Support For Multiple Languages |
| Mold Type | Private Model |
| Operation Mode | Touch Button Type |
| Product Size | 52*43. 7Mm |
| Screen Type | Ips |
| Strap Style | Sporty |
| Support Customization | Yes |
| Version Type | Mainland China |
| Waterproof Grade | Life Waterproof |
| Wrist Strap Material | Silicone |
| Weight | 196g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Battery Capacity | 3.8V |
|---|---|
| Case Material | Titanium Alloy |
| Compatible Platform | Ios |
| Dial Style | Round |
| Function | Blood Oxygen Test |
| Gender | Ms.,Men,Neutral,Teenagers,Adult,Old Man |
| Menu Language | Support For Multiple Languages |
| Mold Type | Private Model |
| Operation Mode | Touch Button Type |
| Product Size | 52*43. 7Mm |
| Screen Type | Ips |
| Strap Style | Sporty |
| Support Customization | Yes |
| Version Type | Mainland China |
| Waterproof Grade | Life Waterproof |
| Wrist Strap Material | Silicone |
| Weight | 196g |























