
Sports Electronic Watch Plastic Strap Metal Case Round Dial For Male
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Case Material | Metal |
| Dial Diameter | 53Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Menu Language | Please Consult |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Screen Resolution | Please Consult |
| Screen Size | Reference Details |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Shape,Pattern |
| Waterproof | Yes |
| Wireless Distance | Please Consult |
| Weight | 100g |
Original: $13.06
-65%$13.06
$4.57More Images












Sports Electronic Watch Plastic Strap Metal Case Round Dial For Male
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Case Material | Metal |
| Dial Diameter | 53Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Menu Language | Please Consult |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Screen Resolution | Please Consult |
| Screen Size | Reference Details |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Shape,Pattern |
| Waterproof | Yes |
| Wireless Distance | Please Consult |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Case Material | Metal |
| Dial Diameter | 53Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Menu Language | Please Consult |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Screen Resolution | Please Consult |
| Screen Size | Reference Details |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Shape,Pattern |
| Waterproof | Yes |
| Wireless Distance | Please Consult |
| Weight | 100g |























