
Sports Watch Abs Alloy Case Pu Strap High Transparent Resin Mirror Round Dial Geometric Style Multifunctional Luminous
Sports Watch Abs Alloy Case Pu Strap High Transparent Resin Mirror Round Dial Geometric Style Multifunctional Luminous
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Case Material | Abs Alloy |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | High Transparent Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Pu |
| Style | Personality,Geometry |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |
Original: $14.59
-65%$14.59
$5.11More Images












Sports Watch Abs Alloy Case Pu Strap High Transparent Resin Mirror Round Dial Geometric Style Multifunctional Luminous
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Case Material | Abs Alloy |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | High Transparent Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Pu |
| Style | Personality,Geometry |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Case Material | Abs Alloy |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | High Transparent Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Pu |
| Style | Personality,Geometry |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |























