Sports Watch Dual Display Multifunction Luminous Digital Alarm Clock Silicone Strap Abs Case Acrylic Mirror Round Dial For Male And Female Students
Sports Watch Dual Display Multifunction Luminous Digital Alarm Clock Silicone Strap Abs Case Acrylic Mirror Round Dial For Male And Female Students
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 52Mm Height 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sports Style,Fashion Ol,Chic Style,Letters,Numbers,Text |
| Waterproof | Can |
| Weight | 60g |
More Images
Sports Watch Dual Display Multifunction Luminous Digital Alarm Clock Silicone Strap Abs Case Acrylic Mirror Round Dial For Male And Female Students
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 52Mm Height 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sports Style,Fashion Ol,Chic Style,Letters,Numbers,Text |
| Waterproof | Can |
| Weight | 60g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 52Mm Height 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sports Style,Fashion Ol,Chic Style,Letters,Numbers,Text |
| Waterproof | Can |
| Weight | 60g |























