Sports Watch Square Dial Environmental Silicone Strap Blood Oxygen Test Touch Push Button Operation Magnetic Attraction Charging
Sports Watch Square Dial Environmental Silicone Strap Blood Oxygen Test Touch Push Button Operation Magnetic Attraction Charging
| Battery Capacity | 3.7V |
|---|---|
| Charging Mode | Magnetic Attraction Charging |
| Compatible Platform | Ios |
| Dial Style | Square |
| Function | Blood Oxygen Test |
| Gauge Diameter | 28Mm And Below |
| Gender | Ms.,Men,Adult,Old Man |
| Mold Type | Private Model |
| Operation Mode | Touch Type + Push Button Type |
| Screen Type | Ips |
| Strap Style | Sporty |
| Support Customization | Yes |
| Version Type | Mainland China |
| Waterproof Grade | Life Waterproof |
| Wrist Strap Material | Environmental Silicone |
| Weight | 95g |
Original: $38.50
-65%$38.50
$13.47More Images
Sports Watch Square Dial Environmental Silicone Strap Blood Oxygen Test Touch Push Button Operation Magnetic Attraction Charging
| Battery Capacity | 3.7V |
|---|---|
| Charging Mode | Magnetic Attraction Charging |
| Compatible Platform | Ios |
| Dial Style | Square |
| Function | Blood Oxygen Test |
| Gauge Diameter | 28Mm And Below |
| Gender | Ms.,Men,Adult,Old Man |
| Mold Type | Private Model |
| Operation Mode | Touch Type + Push Button Type |
| Screen Type | Ips |
| Strap Style | Sporty |
| Support Customization | Yes |
| Version Type | Mainland China |
| Waterproof Grade | Life Waterproof |
| Wrist Strap Material | Environmental Silicone |
| Weight | 95g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Battery Capacity | 3.7V |
|---|---|
| Charging Mode | Magnetic Attraction Charging |
| Compatible Platform | Ios |
| Dial Style | Square |
| Function | Blood Oxygen Test |
| Gauge Diameter | 28Mm And Below |
| Gender | Ms.,Men,Adult,Old Man |
| Mold Type | Private Model |
| Operation Mode | Touch Type + Push Button Type |
| Screen Type | Ips |
| Strap Style | Sporty |
| Support Customization | Yes |
| Version Type | Mainland China |
| Waterproof Grade | Life Waterproof |
| Wrist Strap Material | Environmental Silicone |
| Weight | 95g |























