Sports Watch Titanium Alloy Environmentally Friendly Silicone Round For Men With Blood Oxygen Detection Bluetooth
Sports Watch Titanium Alloy Environmentally Friendly Silicone Round For Men With Blood Oxygen Detection Bluetooth
| Battery Capacity | 3.8V |
|---|---|
| Case Material | Titanium Alloy |
| Charging Method | Magnetic Charging |
| Communication Type | Bluetooth |
| Compatible Platforms | Ios |
| Dial Style | Round |
| Function | Blood Oxygen Detection |
| Gender | Men,Neutral,Couple,Adult,Old Man |
| Mode Of Operation | Touch + Button Type |
| Mold Type | Private Model |
| Screen Type | Ips |
| Strap Style | Sporty |
| Support Customization | Is |
| Version Type | United States |
| Waterproof Grade | Daily Waterproof |
| Wristband Material | Environmentally Friendly Silicone |
| Weight | 126g |
Original: $66.50
-65%$66.50
$23.27More Images
Sports Watch Titanium Alloy Environmentally Friendly Silicone Round For Men With Blood Oxygen Detection Bluetooth
| Battery Capacity | 3.8V |
|---|---|
| Case Material | Titanium Alloy |
| Charging Method | Magnetic Charging |
| Communication Type | Bluetooth |
| Compatible Platforms | Ios |
| Dial Style | Round |
| Function | Blood Oxygen Detection |
| Gender | Men,Neutral,Couple,Adult,Old Man |
| Mode Of Operation | Touch + Button Type |
| Mold Type | Private Model |
| Screen Type | Ips |
| Strap Style | Sporty |
| Support Customization | Is |
| Version Type | United States |
| Waterproof Grade | Daily Waterproof |
| Wristband Material | Environmentally Friendly Silicone |
| Weight | 126g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Battery Capacity | 3.8V |
|---|---|
| Case Material | Titanium Alloy |
| Charging Method | Magnetic Charging |
| Communication Type | Bluetooth |
| Compatible Platforms | Ios |
| Dial Style | Round |
| Function | Blood Oxygen Detection |
| Gender | Men,Neutral,Couple,Adult,Old Man |
| Mode Of Operation | Touch + Button Type |
| Mold Type | Private Model |
| Screen Type | Ips |
| Strap Style | Sporty |
| Support Customization | Is |
| Version Type | United States |
| Waterproof Grade | Daily Waterproof |
| Wristband Material | Environmentally Friendly Silicone |
| Weight | 126g |























