
Sports Watch Tpu Strap Abs Case Round Dial Chic Style For Student
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 49Mm Height 53Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Light Luxury Style,Chic Style,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 62g |
Original: $12.54
-65%$12.54
$4.39More Images










Sports Watch Tpu Strap Abs Case Round Dial Chic Style For Student
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 49Mm Height 53Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Light Luxury Style,Chic Style,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 62g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 49Mm Height 53Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Light Luxury Style,Chic Style,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 62g |























