
Sports Watch Zinc Alloy Abs Case Tpu Strap Round Dial Simple Geometric Style
| Case Material | Zinc Alloy + Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | All-Match,Fashion Ol,Simple,Natural,Geometry |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 55g |
Original: $15.01
-65%$15.01
$5.25More Images






Sports Watch Zinc Alloy Abs Case Tpu Strap Round Dial Simple Geometric Style
| Case Material | Zinc Alloy + Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | All-Match,Fashion Ol,Simple,Natural,Geometry |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 55g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy + Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | All-Match,Fashion Ol,Simple,Natural,Geometry |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 55g |























