Square Casual Plastic And Silicone Fashion Student Sports Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Casual |
| Weight | 36g |
Original: $1.87
-65%$1.87
$0.65More Images
Square Casual Plastic And Silicone Fashion Student Sports Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Casual |
| Weight | 36g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Casual |
| Weight | 36g |























