
Square Fashionable Plastic Watch Gemstone Bracelet
| Buckle Material | Plastic |
|---|---|
| Buckle Style | Snap Button |
| Case Material | Plastic |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Fashionable |
| Weight | 300g |
Original: $3.33
-65%$3.33
$1.17More Images









Square Fashionable Plastic Watch Gemstone Bracelet
| Buckle Material | Plastic |
|---|---|
| Buckle Style | Snap Button |
| Case Material | Plastic |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Fashionable |
| Weight | 300g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Plastic |
|---|---|
| Buckle Style | Snap Button |
| Case Material | Plastic |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Fashionable |
| Weight | 300g |























