Square Multifunctional Luminous Electronic Watch For Men And Women Silicone Strap Abs Case Acrylic Mirror Chic Style
Square Multifunctional Luminous Electronic Watch For Men And Women Silicone Strap Abs Case Acrylic Mirror Chic Style
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 39Mm,Height 32Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Silicone |
| Style | All-Match,Casual Style,Fashion Ol,Minimalist,Light Luxury Style,Chic Style,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 42g |
Original: $11.31
-65%$11.31
$3.96More Images
Square Multifunctional Luminous Electronic Watch For Men And Women Silicone Strap Abs Case Acrylic Mirror Chic Style
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 39Mm,Height 32Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Silicone |
| Style | All-Match,Casual Style,Fashion Ol,Minimalist,Light Luxury Style,Chic Style,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 42g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 39Mm,Height 32Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Silicone |
| Style | All-Match,Casual Style,Fashion Ol,Minimalist,Light Luxury Style,Chic Style,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 42g |























