
Square Resin Watch For Male Students Waterproof Alarm Luminous Sporty And Fashionable
| Case Material | Resin |
|---|---|
| Dial Diameter | 33.5Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Resin |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 40g |
Original: $11.31
-65%$11.31
$3.96More Images









Square Resin Watch For Male Students Waterproof Alarm Luminous Sporty And Fashionable
| Case Material | Resin |
|---|---|
| Dial Diameter | 33.5Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Resin |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Resin |
|---|---|
| Dial Diameter | 33.5Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Resin |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 40g |























