
Stacked Ins Style Women's Special Shaped Pearl Gemstone Ring Set Zinc Alloy Electroplated
| Gender | Special Shaped Pearl Gemstone Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Special Shaped Pearl Gemstone Ring |
| Size | Alloy |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 10g |
Original: $1.25
-65%$1.25
$0.44More Images





















Stacked Ins Style Women's Special Shaped Pearl Gemstone Ring Set Zinc Alloy Electroplated
| Gender | Special Shaped Pearl Gemstone Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Special Shaped Pearl Gemstone Ring |
| Size | Alloy |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Special Shaped Pearl Gemstone Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Special Shaped Pearl Gemstone Ring |
| Size | Alloy |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 10g |























