
Stacked Western Cowboy Hat Pendant Necklace For Women Retro Turquoise Cactus Cow Head Iron Chain Alloy Geometric Electroplated
Stacked Western Cowboy Hat Pendant Necklace For Women Retro Turquoise Cactus Cow Head Iron Chain Alloy Geometric Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Iron Chain + Alloy + Turquoise |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 28g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images







Stacked Western Cowboy Hat Pendant Necklace For Women Retro Turquoise Cactus Cow Head Iron Chain Alloy Geometric Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Iron Chain + Alloy + Turquoise |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 28g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Iron Chain + Alloy + Turquoise |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 28g |























