
Stainless Steel And Copper Allmatch Clavicle Chain With Star Moon Planet And Animal Zodiac Pattern For Women And Men
Stainless Steel And Copper Allmatch Clavicle Chain With Star Moon Planet And Animal Zodiac Pattern For Women And Men
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Cartoon,Natural |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |
Original: $1.75
-65%$1.75
$0.61More Images





Stainless Steel And Copper Allmatch Clavicle Chain With Star Moon Planet And Animal Zodiac Pattern For Women And Men
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Cartoon,Natural |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Cartoon,Natural |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |























