
Stainless Steel And Copper Geometric And Peach Heart Cartoon Minimalist Light Luxury Full Diamond Unisex Necklace
Stainless Steel And Copper Geometric And Peach Heart Cartoon Minimalist Light Luxury Full Diamond Unisex Necklace
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Stainless Steel |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cartoon,Minimalist |
| Weight | 5g |
Original: $1.65
-65%$1.65
$0.58More Images





Stainless Steel And Copper Geometric And Peach Heart Cartoon Minimalist Light Luxury Full Diamond Unisex Necklace
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Stainless Steel |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cartoon,Minimalist |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Stainless Steel |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cartoon,Minimalist |
| Weight | 5g |























