
Stainless Steel And Titanium Steel Animal And Zodiac Pattern Ocean Style Flower Pendant Necklace With O Word Chain Electroplated For Women
Stainless Steel And Titanium Steel Animal And Zodiac Pattern Ocean Style Flower Pendant Necklace With O Word Chain Electroplated For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 38g |
Original: $5.41
-65%$5.41
$1.89More Images







Stainless Steel And Titanium Steel Animal And Zodiac Pattern Ocean Style Flower Pendant Necklace With O Word Chain Electroplated For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 38g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 38g |























