
Stainless Steel And Titanium Steel Geometric Earrings With Electroplating Minimalist Style For Women
Stainless Steel And Titanium Steel Geometric Earrings With Electroplating Minimalist Style For Women
| 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| 2 | Titanium Steel Earrings |
| 3 | Summer High-End Luxury Earrings |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Weight | 12g |
Original: $1.58
-65%$1.58
$0.55More Images






Stainless Steel And Titanium Steel Geometric Earrings With Electroplating Minimalist Style For Women
| 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| 2 | Titanium Steel Earrings |
| 3 | Summer High-End Luxury Earrings |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| 2 | Titanium Steel Earrings |
| 3 | Summer High-End Luxury Earrings |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Weight | 12g |





















