🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Stainless Steel Star Ring For Women Light Luxury Nonfading Electroplated Highend Jewelry
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche High-End Feel |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Star Shape |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Open Ring |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |
Select Color
From $0.43
Original: $1.23
-65%Stainless Steel Star Ring For Women Light Luxury Nonfading Electroplated Highend Jewelry—
$1.23
$0.43More Images






Stainless Steel Star Ring For Women Light Luxury Nonfading Electroplated Highend Jewelry
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche High-End Feel |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Star Shape |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Open Ring |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche High-End Feel |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Star Shape |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Open Ring |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |





















