
Stainless Steel Animal Zodiac Luminous Ring Electroplated Jewelry For Men And Women
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Size | 11. |
| Style | Ethnic Style |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.57
-65%$1.57
$0.55More Images




Stainless Steel Animal Zodiac Luminous Ring Electroplated Jewelry For Men And Women
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Size | 11. |
| Style | Ethnic Style |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Size | 11. |
| Style | Ethnic Style |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























