
Stainless Steel Animal Zodiac Pendant Necklace Electroplating Unisex Light Luxury Minimalist Jewelry
Stainless Steel Animal Zodiac Pendant Necklace Electroplating Unisex Light Luxury Minimalist Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 34g |
More Images





Stainless Steel Animal Zodiac Pendant Necklace Electroplating Unisex Light Luxury Minimalist Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 34g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 34g |























