
Stainless Steel Bee Pattern Electroplated Buckle Jewelry Accessories
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Bee |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Shape | Adjustment Head |
| Size | Big |
| Style | Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $1.20
-65%$1.20
$0.42More Images






















Stainless Steel Bee Pattern Electroplated Buckle Jewelry Accessories
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Bee |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Shape | Adjustment Head |
| Size | Big |
| Style | Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Bee |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Shape | Adjustment Head |
| Size | Big |
| Style | Geometry |
| Weight | 5g |























