
Stainless Steel Cute Cat's Claw Ushape Pendant Necklace Electroplated Cartoon Animals Style Ochain
Stainless Steel Cute Cat's Claw Ushape Pendant Necklace Electroplated Cartoon Animals Style Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Cartoon,Animals |
| Styling | U-Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $1.33
-65%$1.33
$0.47More Images






Stainless Steel Cute Cat's Claw Ushape Pendant Necklace Electroplated Cartoon Animals Style Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Cartoon,Animals |
| Styling | U-Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Cartoon,Animals |
| Styling | U-Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























