
Stainless Steel Digital Square Loose Beads Vacuum Electroplated Jewelry Beading Material
| Beaded Loose Beads Diy | Bracelet Bracelet Necklace Beaded Customized |
|---|---|
| Dimensions | 8Mm |
| Jewelry Accessories Diy | Name Customization Birthday Customization Anniversary Customization |
| Material | Stainless Steel |
| Pattern | Digital Customized Digital Arabic Numbers |
| Style | Beaded Loose Beads |
| Treatment Process | Electroplating In Vacuum Furnace |
| Weight | 2g |
Original: $1.63
-65%$1.63
$0.57More Images






Stainless Steel Digital Square Loose Beads Vacuum Electroplated Jewelry Beading Material
| Beaded Loose Beads Diy | Bracelet Bracelet Necklace Beaded Customized |
|---|---|
| Dimensions | 8Mm |
| Jewelry Accessories Diy | Name Customization Birthday Customization Anniversary Customization |
| Material | Stainless Steel |
| Pattern | Digital Customized Digital Arabic Numbers |
| Style | Beaded Loose Beads |
| Treatment Process | Electroplating In Vacuum Furnace |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Beaded Loose Beads Diy | Bracelet Bracelet Necklace Beaded Customized |
|---|---|
| Dimensions | 8Mm |
| Jewelry Accessories Diy | Name Customization Birthday Customization Anniversary Customization |
| Material | Stainless Steel |
| Pattern | Digital Customized Digital Arabic Numbers |
| Style | Beaded Loose Beads |
| Treatment Process | Electroplating In Vacuum Furnace |
| Weight | 2g |























