
Stainless Steel Fashion Animal Series Geometric Pendant Necklace With Furnace Vacuum Plating 18K Gold Color
Stainless Steel Fashion Animal Series Geometric Pendant Necklace With Furnace Vacuum Plating 18K Gold Color
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images
























Stainless Steel Fashion Animal Series Geometric Pendant Necklace With Furnace Vacuum Plating 18K Gold Color
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |























