
Stainless Steel Flower Starfish Pendant Necklace Electroplated Fashion Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pattern | Flower,Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Original: $4.15
-65%$4.15
$1.45More Images








Stainless Steel Flower Starfish Pendant Necklace Electroplated Fashion Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pattern | Flower,Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pattern | Flower,Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |























