
Stainless Steel Letter M Square Beaded Hand Rope Bracelet Jewelry Accessories Electroplated
Stainless Steel Letter M Square Beaded Hand Rope Bracelet Jewelry Accessories Electroplated
| Beaded Bracelet | Bracelet Bracelet Beaded Through Hole Square |
|---|---|
| Beaded Material Diy | Hand Rope Beaded Miumiu |
| Dimensions | 8Mm |
| Material | Stainless Steel |
| Pattern | Letter M |
| Style | Handstring Beaded |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $1.63
-65%$1.63
$0.57More Images





Stainless Steel Letter M Square Beaded Hand Rope Bracelet Jewelry Accessories Electroplated
| Beaded Bracelet | Bracelet Bracelet Beaded Through Hole Square |
|---|---|
| Beaded Material Diy | Hand Rope Beaded Miumiu |
| Dimensions | 8Mm |
| Material | Stainless Steel |
| Pattern | Letter M |
| Style | Handstring Beaded |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Beaded Bracelet | Bracelet Bracelet Beaded Through Hole Square |
|---|---|
| Beaded Material Diy | Hand Rope Beaded Miumiu |
| Dimensions | 8Mm |
| Material | Stainless Steel |
| Pattern | Letter M |
| Style | Handstring Beaded |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























