
Stainless Steel Lock Pendant Accessories Electroplated Fashion Design For Necklace And Bracelet
Stainless Steel Lock Pendant Accessories Electroplated Fashion Design For Necklace And Bracelet
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Lock |
| Size | Medium |
| Specifications | Please Contact Customer Service |
| Style | Sweet Cool Style,Daily Necessities |
| Treatment Process | Electroplating |
| Wholesale | Factory Direct Sales,Preferential Treatment For Large Quantities |
| Weight | 1g |
Original: $0.39
-64%$0.39
$0.14More Images






Stainless Steel Lock Pendant Accessories Electroplated Fashion Design For Necklace And Bracelet
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Lock |
| Size | Medium |
| Specifications | Please Contact Customer Service |
| Style | Sweet Cool Style,Daily Necessities |
| Treatment Process | Electroplating |
| Wholesale | Factory Direct Sales,Preferential Treatment For Large Quantities |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Lock |
| Size | Medium |
| Specifications | Please Contact Customer Service |
| Style | Sweet Cool Style,Daily Necessities |
| Treatment Process | Electroplating |
| Wholesale | Factory Direct Sales,Preferential Treatment For Large Quantities |
| Weight | 1g |























