
Stainless Steel Pearl Animal Zodiac Style Necklace With Electroplating Process
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating Process | Vacuum In The Furnace |
| Gender | Women's |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Ins Style,Animal |
| Weight | 17g |
Original: $5.54
-65%$5.54
$1.94More Images






Stainless Steel Pearl Animal Zodiac Style Necklace With Electroplating Process
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating Process | Vacuum In The Furnace |
| Gender | Women's |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Ins Style,Animal |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating Process | Vacuum In The Furnace |
| Gender | Women's |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Ins Style,Animal |
| Weight | 17g |























