
Stainless Steel Pig Nose Chain Jewelry Electroplating Fashion Diy For Men And Women
| Dimensions | 7Mm |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Purpose | Diy Jewelry Handmade Chain |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Wholesale | Factory Direct Large Quantity Cong |
| Weight | 1g |
Original: $3.52
-65%$3.52
$1.23More Images






Stainless Steel Pig Nose Chain Jewelry Electroplating Fashion Diy For Men And Women
| Dimensions | 7Mm |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Purpose | Diy Jewelry Handmade Chain |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Wholesale | Factory Direct Large Quantity Cong |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Dimensions | 7Mm |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Purpose | Diy Jewelry Handmade Chain |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Wholesale | Factory Direct Large Quantity Cong |
| Weight | 1g |























