
Stainless Steel Side Chain Jewelry Chain Vacuum Gold Electroplated Fashion Geometric Diy Necklace Bracelet Matching Chain
Stainless Steel Side Chain Jewelry Chain Vacuum Gold Electroplated Fashion Geometric Diy Necklace Bracelet Matching Chain
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Side Chain |
| Size | Medium |
| Specifications | Please Contact Customer Service |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Wholesale | Factory Direct Sales,Large Quantity And Favorable |
| Weight | 34g |
Original: $0.39
-64%$0.39
$0.14More Images






Stainless Steel Side Chain Jewelry Chain Vacuum Gold Electroplated Fashion Geometric Diy Necklace Bracelet Matching Chain
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Side Chain |
| Size | Medium |
| Specifications | Please Contact Customer Service |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Wholesale | Factory Direct Sales,Large Quantity And Favorable |
| Weight | 34g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Side Chain |
| Size | Medium |
| Specifications | Please Contact Customer Service |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Wholesale | Factory Direct Sales,Large Quantity And Favorable |
| Weight | 34g |























